اکسیر به “مشهد” رسید

//اکسیر به “مشهد” رسید

اکسیر به “مشهد” رسید

اکسیر به “مشهد” رسید
🔸️دهمین شعبه “فروشگاه اکسیر “در شهر مقدس مشهد افتتاح شد .
🔸️به گزارش روابط عمومی صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور ،برند “اکسیر” که به عنوان یک “برند ملی” با مالکیت و سرمایه گذاری “صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور” طراحی و ایجاد شده ، به تازگی شعبه جدید خود را در شهر مقدس مشهد افتتاح کرده است.
🔸️این برند تلاش می نماید تا با کاهش سطح واسطه گری، ارزش افزوده واقعی تولید محصولات زنبورداری ایران را به تولیدکنندگان آن از یک طرف و دسترسی مصرف کنندگان به محصولات طبیعی و سالم با قیمت مناسب را فراهم آورد.
🔸️گفتنی است، صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور تلاش می نماید با سرمایه گذاری بر روی این برند و توسعه آن، امکان دستیابی به بازارهای جهانی و صادرات محصولات فراورده های زنبورعسل کشور ایران را درقالب این برند فراهم نماید.
همچنین  یکی از اهداف “برند اکسیر” ایجاد شبکه ای از فروشگاه های زنجیره ای در اقصی نقاط کشور ایران و سایر کشورها، با هدف عرضه محصولات صنعت زنبورداری به صورت مستقیم می باشد. صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور تلاش می کند با سرمایه گذاری بر روی فعالیت های تحقیق و توسعه (R&D)  زمینه تولیدات محصولات جانبی در حوزه های دارویی، آرایشی و بهداشتی و غذایی از محصولات اصلی زنبورعسل را فراهم نماید و در شبکه های فروشگاه زنجیره ای خود عرضه نماید.
لازم به ذکر است ،استانداردهای کیفی در شبکه فروشگاه های اکسیر بسیار سختگیرانه و محصولات عرضه شده در این فروشگاه ها کاملا طبیعی می باشد.

توسط | ۱۴۰۰/۴/۲۰ ۱۱:۵۰:۵۷ خرداد ۱۱ام, ۱۴۰۰|اخبار|