مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور برگزار گردید .* 👇🏻👇🏻👇🏻

//مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور برگزار گردید .* 👇🏻👇🏻👇🏻

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور برگزار گردید .* 👇🏻👇🏻👇🏻

به گزارش روابط عمومی صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صندوق روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ با مشارکت ۷۴ درصدی سهامداران و با ارایه گزارش های مربوط به صورتهای مالی منتهی به ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ و انتخابات هیات مدیره برگزار گردید.
پس از ارایه گزارش فعالیت هیأت مدیره توسط مدیرعامل صندوق صورتهای مالی صندوق به تصویب اعضای مجمع صندوق رسید.
در ادامه طی انتخابات صورت پذیرفته شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، اتحادیه سراسری زنبورداران ایران زمین، تعاونی زنبورداران ارومیه، اتحادیه زنبورداران استان فارس و تعاونی زنبورداران سمیرم به عنوان اعضای اصلی هیأت مدیره و تعاونی بندپی و اتحادیه زنبورداران آذربایجان غربی به عنوان اعضای علی البدل و اتحادیه زنبورداران استان مازندران به عنوان بازرس اصلی و اتحادیه لرستان نیز به عنوان بازرس علی البدل  برای یک دوره ۲ ساله دیگر انتخاب شدند.
صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور ضمن تشکر از حضور مسئولانه زنبورداران محترم کشور در این مجمع آرزوی توفیق روز افزون برای کلیه فعالان عرصه زنبورداری را دارد.
🔸️ 🔸🔸️ 🔸🔸🔸
برای اطلاع از آخرین اخبار صنعت زنبورداری کشور از طریق کانال های ارتباطی زیر با ما همراه باشید. 👇🏻 🔸سایت 🌐  Www.hbeefund.ir اینستاگرام Instagram.com/aidaf_ira
توسط | ۱۴۰۲/۲/۲۵ ۷:۴۹:۲۰ اردیبهشت ۲۵ام, ۱۴۰۲|اخبار|