جلسه تودیع مدیرعامل پیشین و معارفه مدیرعامل جدید شرکت مادرتخصصی برگزار شد.

//جلسه تودیع مدیرعامل پیشین و معارفه مدیرعامل جدید شرکت مادرتخصصی برگزار شد.

جلسه تودیع مدیرعامل پیشین و معارفه مدیرعامل جدید شرکت مادرتخصصی برگزار شد.

جلسه تودیع رئیس هیئت مدیره مدیرعامل پیشین و معارفه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل جدید شرکت مادرتخصصی، با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی، دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مادرتخصصی؛ جلسه تودیع حسین مهدی دوست، رئیس هیئت مدیره مدیرعامل پیشین و معارفه عوض علیزاده مقدم، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل جدید شرکت مادرتخصصی، با حضور هوشنگ محمدی، معاون وزیر جهاد کشاورزی به عنوان رئیس جلسه، اکبر کاظمی، رئیس گروه امور مجامع وزارت جهاد کشاورزی، هیئت مدیره و مدیران شرکت مادرتخصصی و مدیران عمل صندوق های ملی محصولی دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ برگزار شد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه و روز زن، به اهمیت وجود برنامه ای مدون در مسیر دست یابی به توسعه بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت برای این تحقق مهم، سه رکن بخش فنی/ مهندسی، نهادهای اجرایی و سرمایه گذاری، سه ضلع مثلث توسعه هستند. وی همچنین با اشاره به سند امنیت غذایی گفت همه از جمله شرکت مادرتخصصی و صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی، باید دست به دست هم داده و برای رسیدن به آن کمک کنند.

 

در ادامه مهدی دوست، گزارشی از اقدامات و برنامه های انجام شده طی دوران مدیریت خود، در شرکت مادر تخصصی و صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی ملی، استانی، شهرستانی، منابع طبیعی و زنان روستایی، از جمله ورود به مباحث بازرگانی، اصلاح آیین نامه ها و بهبود بهره وری ارائه داد و از همراهی و همکاری همکاران شرکت مادرتخصصی با خود تقدیر و تشکر کرد.

در انتها علیزاده، ضمن تقدیر و تشکر از هیئت مدیره و همه مدیران شرکت مادرتخصصی و مهدی دوست برای ایفای نقش در توسعه بخش کشاورزی، ابراز امیدواری نمود تا بتواند با کمک همکاران شرکت مادرتخصصی، این روند را هر چه بهتر ادامه دهد.

توسط | ۱۴۰۲/۱۲/۸ ۱۰:۱۴:۰۸ اسفند ۸ام, ۱۴۰۲|دسته بندی نشده|